Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkarpawa, Wisła Królewiecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkarpawa,W.Królewiecka,Linawa to okręg Elbląski ,jeśli masz opłatę na okręg Gdański to wystarczy dopłata w wysokości 30 zł możesz wykupić w swoim kole lub np. w Młynie w kole Śrudmieście , kolega właśnie tam wykupił niedawno Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, ale ja mam tylko na wody nizinne.. czyli do tego robię dopłatę za 30 zł? dzięki za odpowiedz
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , no dzisiaj to już totalna klapa miejsce i godzina ta sama i efekt kilkanaście małych okonków, miejscowy ten co wczoraj też łapał same małe , miałem jednego większego ale w zielsko polazł i tyle mojego Evil or Very Mad .... Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, no dzisiaj można było troszkę połowić okoni ale trzeba było je przebierać i szukać, największy miał około 25cm ,dzisiaj dobry był boczny trok,choć i na główkę kilka dostałem Wink .... m. Sztutowo
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,hymm pogoda co prawda nie bardzo zachęcała do wyjazdu na ryby (dosyć mocny wiatr) ,ale warto było jechać Wink brania były już od pierwszego rzutu i tak pomalutku z małymi przerwami można było połowić okoni , od 28 cm w dół.............. . m . Sztutowo
Powrót do góry
ricardo1
Moczykij

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! To mój pierwszy wpis ,więc proszę o wyrozumiałośc! Wczoraj byłem na królewieckiej (Sztutowo,Kobyla Kępa) brania okoni dosc czeste ,wymiary ,że tak powiem patelniane. Troszkę zmarzłem ,ale ci co mieli wiatr w plecy połapali . Na przeciwko mnie stał jakiś kolega po kiju i widziałem łapał prawie co rzut. Ja łapałem na gumkę pomarancz z zielonymi kropkami -najlepsze brania, na inne kolory też stukniecia ,ale skutecznośc mniejsza . Ogólnie wedkarzy dużo ,ale bez jakiegos tłoku ,czy walki o miejsca na całej długości można było kogoś spotkac . Wypad uważam za udany (oprócz pogody- ale zawodowcy nie wymiękają na robocie) 3 godz łowienia i 25 okoni na patelnię,gdzie i tak trafiły do wody , bo ja ryb nie jadam.
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ricardo1 napisał:
Witam! To mój pierwszy wpis ,więc proszę o wyrozumiałośc! Wczoraj byłem na królewieckiej (Sztutowo,Kobyla Kępa) brania okoni dosc czeste ,wymiary ,że tak powiem patelniane. Troszkę zmarzłem ,ale ci co mieli wiatr w plecy połapali . Na przeciwko mnie stał jakiś kolega po kiju i widziałem łapał prawie co rzut. Ja łapałem na gumkę pomarancz z zielonymi kropkami -najlepsze brania, na inne kolory też stukniecia ,ale skutecznośc mniejsza . Ogólnie wedkarzy dużo ,ale bez jakiegos tłoku ,czy walki o miejsca na całej długości można było kogoś spotkac . Wypad uważam za udany (oprócz pogody- ale zawodowcy nie wymiękają na robocie) 3 godz łowienia i 25 okoni na patelnię,gdzie i tak trafiły do wody , bo ja ryb nie jadam.

Witamy rowniez! To milo slyszec o dobrych braniach okonia, wybieram sie w tym tyg. do Sztutowa wlasnie na okonia. Mam nadzieje, ze polowie Smile
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , no ja akurat byłem w sobotę i woda płynęła w stronę zalewu stan wody lekko podwyższony pogoda wiało i padało i kilka złowionych okonków na boczny i to wszystko Wink ................... m . Sztutowo
Powrót do góry
ricardo1
Moczykij

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Szkarpawa (miejscowośc - Chełmek ) zero kontaktu z okoniem .Troszkę ludzi było ,ale wyniki marne . Po godz . pojechałem na Wisłe Królewiecką (Sztutowo-Kobyla Kępa) ,tam tez słabiutko ,po paru zmianach gumek trafiłem 3 okonki co miały oczy na ogonie może z 7 cm . Na małą gumkę- rybkę trafiłem 2 większe może z 15 cm. Pogoda wrrrr deszcz i wiatr . Widziałem paru spławikowców ,ale czy biała brała to nie wiem.W sobotę jadę na szczupłego też u siebie na terenie ,napisze jak brania.
Powrót do góry
1983silver

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 18:26    Temat postu: sztutowo Odpowiedz z cytatem

W czwartek byłem z kolegą w Sztutowie-Wisłą Królewiecka start godz 7.00 ustawka na pasiaka, po wiosennych sukcesach i pozytywnych wpisach na forum o tym że jesienią tez gryzie skusiliśmy sie pojechać, oczekiwania były spore klika rzutów i wiadomo było zę okonia w kanale brak. Same paluchy, udało sie złowić 4 szt wymiarowe które trafiły do wody. Było sporo osób z tego co słyszeliśmy były zawody , wedkarze też narzekali na brak brań i drobnice . Zostaje na ten rok dokończyć obławianie Nogatu w poszukiwaniu szczupłego.
Powrót do góry
ricardo1
Moczykij

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wystartowałem o godz 9 00 .Pierwsze łowisko Kobyla Kępa -30 min łapania zero kontaktu z pasiakami .Obok mnie siedzieli spławikowcy coś tam łapali ,ale bez szału. Postanowiłem zmienić łowisko - następny cel wcinka zalewu wislanego tzw.RURY tam 5 osób .Po krótkiej wymianie informacji rozkładam wedkę i szoruje dno , parokrotna zmiana gumek daje efekt w postaci małych okonków .Kolega po kiju obok złapał z 15 ładnych ,ale garbusy to nie były.Reszta łowiła na robaczka branie za braniem ,ale maluchy, Ponowna zmiana miejsca Szkarpawa na przeciwko Osłonki tam kilkanaście rzutów 3 szt mało miejsc z tej strony ,więc postanawiam jechać na Rybinę ,koło mosty zajęte to znalazłem miejsce po drugiej stronie obok pompy- pierwszy rzut i o dziwo ładny okoń siedzi .Tak złapałem z 20 szt ładnych okoni ,co jakiś wpadał maluch ,ale wiekszość to wymiary ,obok 2 osoby na biała -też nie próżnowali,moze okazy to nie były ,ale na pewno się nie nudzili. Połapałem jeszcze chwile i patrzę na zegarek 13 30 oj żonka będzie nie zadowolona zwijam wedkę i chciałem oddać okonie wędkarzom obok ,ale już ich nie było tak wiec 25 ładnych okonków wróciło do wody.
Powrót do góry
kuuba
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego oddać??!!
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,no i ja byłem dzisiaj w okolicy mostu a Sztutowie z tymże już od 7-10 , efekt to 6 miarowych okonków i 4 maluchy ,cienizna straszna Wink
Powrót do góry
ricardo1
Moczykij

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kiwi - Ja rzadko jadam rybki ,więc zawsze oddaje , albo wypuszczam do wody .
Powrót do góry
ricardo1
Moczykij

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały chochlik mi się wkradł ,sorki. p.s Sztutowo ostatnio cieniutko to prawda,ale zawsze coś w okolicy mozna trafić ,dzisiaj(kino objazdowe) i udało się wytropić zwierzynę he he .Dobrze ,że z łowiska na łowisko mam nie daleko,ale i tak zrobiłem z 40 km.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

Skocz do: