Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPRO - kołowrotki, opinie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Młynki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wlprzemek
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:08    Temat postu: SPRO - kołowrotki, opinie. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przymierzam się do zakupu sprzętu na wyprawy morskie a dokładnie na dorsze w szczególności i przy okazji np na sumy i węgorze w przyszłości Smile
Zainteresowały mnie kołowrotki firmy SPRO.
Nigdy nie słyszałem o tej marce a okazuje się ze produkują i kołowrotki, wędki itp., wiem iż to holenderska firma i ciekawi mnie jakie są opinie na ich temat, jak się spisują nad woda itp. ??
Interesowały by mnie modele np:
- super long cast pro 4600
- saltix fd

Ostatnio zmieniony przez wlprzemek dnia Pon Kwi 18, 2011 19:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam SPRO LCS i jest świetny.
petros
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 6:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam blue arc, swietne kolowrotki. Ostatnio dzieki niemu i jego bardzo precyzyjnemu hamulcowi moglem wyjac na zylke 0,18 troc 80cm.Nie zastanawiaj sie tylko smialo bierz, dokladnie nie znam twoich modeli, ale poczytaj ktory z nich jest na przekladni slimakowej. Takie rozwiazanie znacznie wydluza zywotnosc mechanizmu kolowrotka.
Na twoim miejscu dozbieralbym kase i kupil ten model:

http://allegro.pl/spro-duzy-tez-morski-incognito-pro-965-new-2009-i1566726499.html
Powrót do góry
mike79
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam, na dorsza z kutra a przede wszystkim do surfcasta:
Spro Super Long Cast Pro 460. Świetny hamulec, dobre nawijanie żyłki, mocny i wytrzymały, szpula do dalekich rzutów typu longcast. Jedyny minus to brak szpuli w zapasie, ale naprawde polecam. Używam intensywnie 2 sezon i moge polecić Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Młynki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: