Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miejsce do łowienia- potrzebuje pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 14:11    Temat postu: Miejsce do łowienia- potrzebuje pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam, cześć i czołem.
Zacznę od tego że od ubiegłego roku mieszkam w Gdańsku. Wcześniejsza praca ograniczała mnie co za tym idzie nie miałem czasu na wędkowanie w poprzednim sezonie. Do tego sezonu już przebieram nogami, ale…
Nie znam okolic, miejsc, sposobów wędkowania w okolicy….
Przed przeprowadzką dużo łowiłem na spławik jak i gruntem to był priorytet, lecz również nie stronie od spinningu, wszystko na stojących, spokojnych wodach.

Z racji że macie większe doświadczenie na okolicznych wodach proszę o poradę, mianowicie:
- gdzie łowicie w okolicach Gdańska? (dojazd do 40 km nie stanowi problemu)
-gdzie jest ryba?
- jakimi metodami łowicie?
- sporo czytałem o MW, co sądzicie?
- oraz bardzo proszę o wskazanie 1-2 miejsc gdzie sporadycznie mogę zabrać żonę oraz dziecko dla spokojnego wypoczynku nad wodą.
- w poprzednim sezonie udałem się do sklepu wędkarskiego, zakupiłem parę rzeczy, ale głównie chciałem się dowiedzieć powyższego od sprzedawcy, niestety nie miał pojęcia o miejscach (lub nie chciał zdradzić) dodatkowo zaskoczyły mnie trochę inne zasady wykupywania zezwoleń. W wcześniejszym regionie wsio załatwiałem w jednym punkcie.

Więc jak widzicie jestem prawie jak świeżak. Proszę o pomoc.
Jak wybieracie się w mazowieckie podzielę się opiniami na temat tamtejszych łowisk Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: