Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kamień- leśniczówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 14:17    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj i 2 tyg temu.Ludzi.. kupa i to samo w wodzie. Karpiki po niecałe kilo i to na tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miki

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem sobie wczoraj, na spontanie ledwo 2 godzinki z trzema kompanami. Efekt= 1 okonek, o chrapę 16 cm. Mizeria. Za to pan na pomoście obok to co 10 minut karasie i karpiki brał, takie całkiem całkiem. Trzeba po prostu się wstrzelić w dzień, gdyż jak to pani gospodarz mówiła w niedzielę brały jak głupie, zaś w poniedziałek nikt nic nie miał. Poza tym, trzeba poznać wodę.
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezdzilem tam kiedys ..... jak sie trafi to mozna polapac nawet sporo ale te karpie tam to takie do 1.5kg..... wiekszego osobiscie nie widzialem, zdarzaja sie dnie ze nic sie nie zlowilo..... i wtedy pan albo pani gospodarz zawsze mowili ze wczoraj braly .... juz tego sie troche nasluchalem..... tak samo z wiekszymi okazami , ja nigdy osobiscie nie widzialem tam karpia wiekszego niz 2 kg.... a podobna sa wieksze......jezdzilem tam 4 lata i czasami jeszcze tam jezdze......generalnie mi sie podoba, tylko zeby te wieksze ryby czasami braly........ zycze powodzenia i prosze opisywac co sie tam dzieje ciekawego nabierzaco
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A można coś więcej? Czyje to jest? Ile się płaci, jeśli prywatne? Gdzie to jest dokładnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niedzwiadek833
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeziorko to jest w miejscowości kamień. Dojechać można od Kamienia albo od Koleczkowa. W kamieniu jest drogowskaz na Rumię i tam trzeba skręcić. W Koleczkowie trzeba się kierować na Kamień, jest drogowskaz. Jeziorko dzierżawi leśniczy i jak chcesz pomoczyć kija to ktoś Cię sam znajdzie i ściągnie opłatę. W zeszłym roku płaciłem 10 zł za dzień wędkowania. Nie wiem jak jest w tym roku, może ktoś był i poda ile w tym roku wynosi opłata? Jak chcesz zabrać rybki ze sobą to trzeba za nie zapłacić dodatkowo. W zeszłym roku jak byłem to nawet fajnie brały Liny taki już wymiarowe.
Powrót do góry
Miki

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

areajdm napisał:
A można coś więcej? Czyje to jest? Ile się płaci, jeśli prywatne? Gdzie to jest dokładnie?

Tak, jest prywatne, płacisz 10 zł za wędkowanie w dzień, jak chcesz na nockę to płacisz 20. I oczywiście opłata za każdą zabieraną sztukę ryby, zależna od gatunku.
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 21:45    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

tam nie ma wiekszego karpia niz 2kg! A lesniczy i jego małżowina łżą jak ...
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planowałem jutro rano wypad na Marchowo, ale... chyba tam pojadę jednak Smile Dzięki Panowie za pokazanie nowego miejsca Smile
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno temu były, ale kiedyś miał taką polityką, że wszystko co wyjęte z wody trzeba zabrać no i ryb ubywało. Dwa roki temu złowiłem tam dwa ładne jazie. I fakt faktem trzeba trafić na dzień i na dobry pomost bo niestety są lepsze i gorsze miejsca i miejsca, gdzie trudno coś fajnego złowić. Jeszcze minusem jest to, że nie można nęcić (tylko w koszyczku), a jednak jak ładnie się posypie to od razu ryba wchodzi. A na koniec radzę obserwować wodę bo widać jak ryba żeruje - bąble, i tam należy rzucaćSmile

Ostatnio zmieniony przez rawenius dnia Czw Cze 30, 2011 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, to teraz sam nie wiem... Nastawiałem się na Leszcza na Marchowie, na spławik... Ciężki wybór...

Potwierdzę tylko - to jest to jeziorko?
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie. Teraz czas na myślenie... ale na 99% pojadę sprawdzić to miejsce. Jutro zdam relację.
Powrót do góry
jaaasiek

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z drapieżnikami w tym stawie?
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma fajerwerków i/bo ciężkie pole do spiningu ograniczone do stanowisk czyli pomostów. Jak jest sporo ludzi a jest w wakacje sporo to zostaje jakiś jeden wolny pomost i z niego jedynie można sobie porzucać. A co z rybami? Szczupak jest ale raczej mało i mały, za to jakiś czas temu leśniczy zarybił sandaczem i można próbować szczęścia (wiem, że była niezła zabawa z maluchami 35cm, teraz może są większe). W ogóle leśniczy zachęca do ich łowienia bo zżerają drobnicę. Tak więc można próbować, ale raczej stacjonarnie i np na sandacza na martwą, tu polecane pomosty po lewej od parkingu koło trzcin. Kiedyś opowiadał o kolesiach co pływali na łódce i niby grubo nałowili - szczupaki i takie tam. Tak jest łódka, ale nie wiem jakie są zasady połowu.
Pozdrawiam
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy a co mają zżerać jak nie drobnicę.... rzęsę Very Happy ...... .żartuję Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 4 z 18

Skocz do: